Budownictwo modułowe – Mikołów i inne miejscowości na Śląsku

Budownictwo modułowe to system polegający na realizacji obiektów składających się z pojedynczych kontenerów o dowolnym wymiarze. Moduły są prefabrykowane na hali produkcyjnej, a następnie transportowane i zestawiane ze sobą na terenie budowy czy w innym miejscu wskazanym przez Klienta. Czas montażu waha się od kilku do kilkunastu dni – w zależności od powierzchni i skomplikowania obiektu. Dzięki takiemu rozwiązaniu można uzyskać w bardzo krótkim czasie budynek o dowolnej powierzchni, wyposażony w różnorodne instalacje, takie jak elektryczna, sanitarna, teletechniczna, klimatyzacyjna, wentylacyjna oraz centralnego ogrzewania. Obiekty modułowe dają możliwość tworzenia układów piętrowych z zewnętrzną lub wewnętrzną klatką schodową, co pozwala maksymalnie wykorzystać teren przeznaczony pod inwestycję. Kolejnym atutem budownictwa modułowego jest możliwość modyfikowania kubatury budynku poprzez jego rozbudowę lub zmniejszenie. Klientów, którzy chcą nam zlecić budowę kontenerów modułowych w Mikołowie, Rybniku, Tychach, Katowicach i innych śląskich miastach, zapraszamy do kontaktu. Dzięki powyższemu artykułowi możemy polecić Ci najnowsze sukienki.Shop dress w różnych długościach, kolorach i stylach na każdą okazję od Twoich ulubionych marek.

Tymczasowe obiekty kontenerowe

Obiekty modułowe to rozwiązanie idealnie nadające się również dla przedsięwzięć tymczasowych, ponieważ system ten zawsze pozostawia alternatywę rozebrania i przeniesienia obiektu w inne miejsce. Mobilność konstrukcji wyprodukowanych w naszej technologii daje możliwość wznoszenia budynków w trudno dostępnych lokalizacjach, gdzie tradycyjny proces budowy jest niewykonalny. Obiekty modułowe Moduł-Tech doskonale sprawdzają się w każdym sektorze przemysłu i spełniają wszystkie normy obowiązujące w budownictwie. Nie dziwi więc fakt, że budownictwo modułowe cieszy się coraz większą popularnością. Niedrogie w utrzymaniu kontenery, które można bardzo szybko zrealizować praktycznie w każdym miejscu, mają wiele zastosowań i funkcjonalności. Co ważne nadają się do użytku od razu po zakończeniu montażu. Jeśli więc potrzebujesz kontenera biurowego, magazynowego, budowlanego czy socjalnego, zapraszamy do nawiązania z nami współpracy. Nasze wieloletnie doświadczenie i duża wiedza w tym zakresie są gwarancją najwyższej jakości wykonywanych przez nas obiektów oraz komfortu dla ich użytkowników.

Działamy na terenie całego Śląska. Zrealizowaliśmy już wiele kontenerów modułowych, które są nie tylko solidne, ale też niezwykle funkcjonalne. Jeśli chcesz dołączyć do grona naszych zadowolonych Klientów, zapraszamy do kontaktu z Moduł-Tech.

Proces inwestycyjny
Parametry techniczne
Możliwości budownictwa modułowego
Technologia